S militarismem islámu je třeba bojovat vojensky a s jeho ideologií zase ideologicky. Jsou dvě fronty války proti barbarství.

Stěhujeme se

Protože nám předchozí hosting našich stránek začínal být malý, přestěhovali jsme se k jiné firmě. Jedním z důvodů byly také hrozby ze strany několika policejních činitelů a jednoho ministra, kteří měli za to, že by nám měli v rámci prosazování multi-kulti společnosti trochu přišlápnout krk a zatrhnout tipec. Po přestěhování nás mohou připravit nejvýše o naší doménu pravdaoislamu.cz, samotný obsah stránek se již nachází mimo jejich jurisdikci.

Co se nepřestěhovalo je fórum, které již několik měsíců skomíralo na úbytě. RIP.

Pokud zaznamenáte nějaké chyby či nedostatky, dejte nám prosím vědět na email islam.info@seznam.cz

4 komentářů k “Stěhujeme se”

 1. Scar Říká:

  Bylo by možné zveřejnit dopisy a další informace od policie a pana ministra? Myslím, že by to zajímalo hodně lidí.

  btw. Pod jakou jurisdikci jste se nakonec odstěhovali? USA? Řekl bych, že dobrá volba;-)

 2. Almeida Říká:

  Scar: Ja som spočiatku tipoval Rusko, keďže odtiaľ je množstvo stránok aj s nelegálnym software a moc sa tam toho proti tomu asi nerobí a tak aj takáto stránka by tam mohla mať pokoj, ale nakoniec som zistil (neni to také náročné), že sa tento server skutočne nachádza v USA.

 3. Lugundum Říká:

  Tahle informace me take zaskocila. Muzete zverejnit ony dopisy?

 4. islaminfo Říká:

  Nejsou žádné dopisy. Bylo nám vyhrožováno prostřednictvím médií, minimálně o jednom z těch případů (na Primě v hlavních zprávách) jsme asi před dvěma roky informovali, nedávno se to opakovalo bylo v Týdnu … dohledat si to můžete sami, já tomu nehodlám věnovat žádnou další energii.

Zanechte komentář

(Diskuse je moderovaná. Informativní příspěvky a věcná diskuse jsou vítány, výkřiky, propaganda a hádky o tom, kdo má lepšího boha nebo náboženství, nejsou.)

Musíte být přihlášen, abyste mohl poslat komentář.