S militarismem islámu je třeba bojovat vojensky a s jeho ideologií zase ideologicky. Jsou dvě fronty války proti barbarství.

Přispějte nám na naší činnost

Pravda o islámu je o informacích, a stojí na nich. Tři roky vám přinášíme zdarma informace o islámu, které nejsou běžně na českém trhu dostupné. Bohužel informace pro nás nejsou vždy zdarma, obzvláště ty kvalitnější bývají obsaženy v knihách renomovaných autorů, a je třeba za ně platit. Především v případech anglických překladů arabských textů, nebo knih odbornějšího charakteru, může jít o dosti vysoké částky. Další peníze stojí provoz stránek, a to pochopitelně nemluvím o čase autorů a překladatelů.

Pokud máte pocit, že je naše činnost smysluplná, a chce jí nějak podpořit, máte nyní možnost nám přispět finančně.

Můžete to udělat dvojím způsobem. Jednak nám můžete poslat libovolnou částku podle vašeho uvážení na náš účet 670100-2201115348/6210.

Nebo nám můžete koupit na amazon.com dárkový certifikát, který použijeme na nákup odborné a jiné literatury o islámu. Dárkové certifikáty Amazonu jsou nepřevoditelné mimo Amazon, takže máte jistotu, že vaše peníze neposlouží k financování našeho kafírského nočního života, ani si za ně nebudeme užívat na Bahamách.

Jak na to (návod pro ty, kteří neumí anglicky nebo na Amazonu nikdy nenakupovali, k placení budete potřebovat platební kartu, kterou se dá platit na internetu):

1) Jděte na stránku Amazonu, na které lze certifikát zakoupit. Tu najdete zde.

2) Tam vidíte tři druhy dárkových certifikátů. První z nich je “E-mail a gift card” a to je přesně ten, který hledáte. Klikněte na něj.

3) Nyní se musíte přihlásit, nebo si založit účet. Pokud už účet máte, pravděpodobně to odtud zvládnete sami.

4) Založte si účet. Je to triviální: do políčka “My e-mail address is” zadejte vaší emailovou adresu, zvolte “No, I am a new customer”, a klikněte na tlačítko “Sign in using our secure server”.

5) V registračním formuláři vyplňte “My name is” (vaše jméno), “My e-mail address” (vaše emailová adresa), “Type it again” (znovu vaše emailová adresa), a do políčka “Enter a new password” zadejte heslo, které chcete používat. Pak ho zadejte ještě jednou do “Type it again”. Nezapomeňte si ho někam poznamenat pro případ, že budete na Amazonu někdy v buducnosti nakupovat (nebo nás budete chtít obdarovat znovu). Klikněte na tlačítko Continue a jste zaregistrováni a přihlášeni.

6) Vyplňte objednávku dárkového certifikátu: “Amount” je množství dolarů, které nám posíláte (z karty se vám odečtou ve vaší měně podle aktuálního kurzu). “Quantity” je počet certifikátů, nechte na jedničce (pokud nechcete být extra štědří). Do “To” (komu) zadejte “Islam Info”, a do From (od koho) vaše jméno. “E-mail” je email obdarovaného, tam zadejte redakce@pravdaoislamu.cz. Stejný email zadejte ještě jednou do “Confirm e-mail”. Do “Message” můžete napsat zprávu, pokud nám chcete něco sdělit. Klikněte na tlačítko “Continue”.

7) Nyní zadáváte informace o vaší platební kartě. V “Select card type” vyberte druh vaší karty, do “Credit Card No.” zadejte její číslo (bez mezer), do “Cardholder’s Name” jméno a příjmení, které je na vaší kreditce, a v “Expiration Date” vyberte datum vypršení karty. Klikněte na “Continue”. Stále ještě budete mít možnost objednávku zrušit.

8 ) V dalším kroku zadejte vaší adresu. Mělo by jít o adresu, na kterou vydala vaše banka kartu. “Full Name:” – jméno a příjmení, “Address Line1:” a “Address Line2:” – adresa, “City” – město, “State/Province/Region:” – nemusíte vyplňovat, “ZIP/Postal Code:” – PSČ, “Country:” – země, vyberte “Czech Republic”, a “Phone Number:” – vaše telefonní číslo (je třeba vyplnit). Klikněte na “Continue”. Stále ještě budete mít možnost objednávku zrušit.

9) Nyní jste na poslední stránce, kde si můžete všechno ještě rozmyslet. Pokud jste ale pevně rozhodnuti nás obdarovat, klikněte na tlačítko “Place your order”, a úspěšně se stáváte sponzorem Pravdy o islámu. Děkujeme!

Pokud jde o vaše soukromí, jediný údaj, který se o vás dozvíme, je jméno, které zadáte při objednávce certifikátu do políčka “From”. Pokud si chcete nechat vaší identitu pro sebe, jednoduše tam zadejte smyšlené jméno.

Děkujeme za vaší štědrost. Pomáháte nám udržovat Pravdu o islámu v chodu, a informovat české čtenáře o ideologii islámu a dění kolem něj.

15 komentářů k “Přispějte nám na naší činnost”

 1. daniel Říká:

  Možná by bylo jednodušší i uvést nějaké číslo konta u českého peněžního ústavu – je to možná přízemní, ale z technického hlediska by se mi snáz přispívalo takto. Přesto se pokusím postupovat podle návodu.

 2. jh Říká:

  Připojuji se k Danielovi, jsem staršího data a potřebuji něco zažitého…

 3. islaminfo Říká:

  Přátelé, díky za nabídky. Bankovní účet na příspěvky bude založen pravděpodobně zítra odpoledne.

 4. alien07 Říká:

  Ak bude cesky ucet bude to i pre mna viac vyhovovat.

 5. kokos Říká:

  hned jsem vam poslal na Amazon 100usd, je to fakt jednoduche :-) (trvalo mi to minutu)
  velmi tuto aktivitu vitam, nebot je jasne, ze vse neco stoji a nelze pouze spolehat na praci
  nejakych idealistu. takze at se dari a tesim se na radu dalsich “sponsorskych” prispevku,

 6. kokos Říká:

  je to vazne easy, tak se toho nebojte

 7. Lugundum Říká:

  Jenze ja bych take radeji nejaky ucet, alespon paypal. Nebude-li zbyti, zkusim taky ten amazon, ale velmi nerad. Clovek pak poruznu ruzne ucty, o kterych pak ztraci prehled – nemam to rad.

 8. islaminfo Říká:

  Na založení účtu se pracuje, pravděpodobně bude v pondělí, každopádně příští týden.

 9. Myriam Říká:

  Přispěji ráda,bude-li účet

 10. islaminfo Říká:

  Účet už byl založen a je uveden nahoře ↑. Každopádně díky.

 11. Rotoped Říká:

  Tak jsem poslal drobný obnos. Doufám, že pomůže.
  Díky za tyhle stránky!

 12. daniel Říká:

  Máte to tam. Příjemný pobyt na Bahamách :))

 13. Lugundum Říká:

  Taky jsem prave poslal slibenou tisicovku (druhou jsem poslal eurabii). Bohuzel podporuji dulezite kauzy v cizine a tam je to obvykle drazsi spas. Drzim palce a tesim se na dalsi clanky!

 14. ash Říká:

  Přidávám se k přispívajícím. A díky za stránky.

 15. kion1 Říká:

  Přispěji samozřejmě.

Zanechte komentář

(Diskuse je moderovaná. Informativní příspěvky a věcná diskuse jsou vítány, výkřiky, propaganda a hádky o tom, kdo má lepšího boha nebo náboženství, nejsou.)

Musíte být přihlášen, abyste mohl poslat komentář.