S militarismem islámu je třeba bojovat vojensky a s jeho ideologií zase ideologicky. Jsou dvě fronty války proti barbarství.

Facebook: Islám v České republice nechceme

Vážení čtenáři, na Facebooku vznikla skupina “Islám v České republice nechceme”, jejíž počet členů roste nyní rychlostí 100 lidí denně. Pokud chcete vyjádřit svůj názor, můžete se přidat zde:

http://www.facebook.com/pages/Islam-v-eske-republice-nechceme/120236192937?ref=nf

Pokud máte obavy o své soukromí, ujistěte se, že k vašemu profilu mají přístup pouze vaši přátelé. Na druhou stranu, není nad to vyjádřit svůj postoj veřejně. Politici se nebojí ničeho tak jako voličů, kteří je nevolí, a pokud nedáte svůj postoj hlasitě na vědomí, nebudou mít čeho se bát. A to je, pokud jde o politiky, špatný stav.

Četl jsem náhodou dneska ráno známý dopis z vězení od Martina Luthera Kinga, a narazil jsem v něm na jednu pasáž, která dokonale sedí na evropské politiky s jejich vyjednavačským postojem k islámu, na akademiky a další omlouvače islámu z řad intelektuálů, a také na většinu takzvaně umírněných muslimů. Dávám ji k dobru, stačí si prohodit pár slov, aby na ně pasovala:

“Musím vám předložit dvě upřímná přiznání, mí křesťanští a židovští bratři. Zaprvé se musím přiznat, že v průběhu několika posledních let jsem byl hluboce zklamán umírněnými bělochy. Takřka jsem došel k politováníhodnému závěru, že největší překážkou černocha na cestě ke svobodě není bílý radní nebo člen Ku Klux Klanu, ale umírněný běloch, který je více oddán “pořádku” než spravedlnosti; který dává přednost negativnímu míru, který je nepřítomností napětí, před pozitivním mírem, který je přítomností spravedlnosti; který neustále říká: “Souhlasím s cílem, o který usilujete, ale nesouhlasím s vašimi metodami přímé akce”; který paternalisticky věří, že může určit časový plán pro dosažení svobody pro jiné lidi; který žije podle mytologického konceptu času a který neustále radí černochům, aby čekali na “vhodnější dobu”. Povrchní pochopení od lidí dobré vůle je více frustrující než naprosté nepochopení od lidí zlé vůle. Vlažné přijetí je více zarážející než přímé odmítnutí.”

Jinými slovy, tady v Evropě už nemáme moc času čekat na to, až se islám zcivilizuje, demografie bohužel hovoří jasnými čísly. Zkušenosti z jiných částí světa ukazují, že když počet muslimů v populaci přesáhne určitou hranici, tak nakonec začnou nepokoje, poté občanské války, a zakončuje se islamizací. Nevidím žádný důvod, proč se domnívat, že to v 21. století bude vypadat jinak. Takže pozor na chlácholivé hlasy umírněných intelektuálů. M.L. King viděl, kde je problém, my se můžeme poučit.

Zanechte komentář

(Diskuse je moderovaná. Informativní příspěvky a věcná diskuse jsou vítány, výkřiky, propaganda a hádky o tom, kdo má lepšího boha nebo náboženství, nejsou.)

Musíte být přihlášen, abyste mohl poslat komentář.