S militarismem islámu je třeba bojovat vojensky a s jeho ideologií zase ideologicky. Jsou dvě fronty války proti barbarství.

Dopisy

Protože občas dostáváme milostné dopisy od našich příznivců, rozhodl jsem se opět zavést rubriku “z dopisů našich čtenářů”. Pokud nebude dopis obsahovat žádné hrozby, nebudu zveřejňovat osobní údaje jako IP adresy, emaily a podobně.

Samozřejmě sem přijdou i pozitivní dopisy, aby se to tu nehemžilo jen samou nenávistí.

Zuzana R. nám poslala toto přání plné lásky – 4. září 2008

Jste normální nácek, víte o tom? Doufám, že Vás jednou unesou teroristé a budou to vysílat na netu. Dala bych si to u oběda.

Eliška nám poslala tento antisemitský příspěvek – 23. dubna 2008

Je to humus čo som si tu prečítala teraz. Fakt to musel napísať nejaký židák, dúfam že zhorí v pekle!!!!

Martina nám poslala tento antisemitský příspěvek, aneb jak byli Židé zrozeni ke lhaní a intrikám – 22. dubna 2008

Tak já bych to neviděla zase až tak černě. Od roku 1948 jsou to lidé bez vlastního státu a věřím že dnes jsou schopni čehokoli, pokud mají pocit že jim to jen trochu pomůže. Věřím že většina z vás by tam nepřežila ani den. Pěkně se vám to píše z tepla pokoje. Myslíte že Izraelci jsou lepší, lépe řečeno židé? Ti byli zrozeni ke lhaní a intrikám. Ti z vás co mají děti, hlavně bych chtěla oslovit ty kteří mají názor jako že mají jít všichni muslimové do nebe a potom bude klid, chtěla bych vám jen říct že svět bude horší s muslimama nebo bez nich. A buďte rádi že vaše děti zatím vyrůstají v míru. protože až jednou (a ne že bych to komukoli přála ) budou stát a koukat na válku tak jako palestinské děti, tak potom si na vaše stupidní názory možná vzpomenete. Děkuji

Mohamed z Teplic (k příspěvku o Mohamedovi a Aiše) – 30. března 2008

Hajzli křesťani,4500 knězů v USA jsou obviněni,že jsou pedofilové a homosexualové,běžte do pekla s tím naboženstvím,a papéž benedikt je chrání, protože je také pedofil, nejmládší matce na světě bylo ji 9 nebo 11 let už nepamatuji a byla z velké britanie, a nikdo o tom nemluvil, protože byla prostitutka jako vy křesťani.